Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Všetky naše zvieratká sú riadnymi členmi rodiny. Zúčastňujú sa všetkých aktivít, samozrejmosťou je tesný kontakt s ľuďmi, deťmi, inými zvieratami, takže si dovoľujem konštatovať, že  sú plne socializované. Je im umožnený voľný pohyb a výbeh, nepoznajú obmedzovanie ohrádkami, klietkami a prepravkami. Radi sa prebehnú na lúke a zaplávu si v prírodných vodných nádržiach. Ak inak nejde, ani bazénom nepohrdnú. Terriér je pôvodne pracovné plemeno, inteligentné, aktívne a nebojácne. York je svojím spôsobom náročný živý tvor, vyžadujúci si pozornosť a lásku, nedá sa ho po čase odložiť ako vec. Preto je vždy nevyhnutná spolupráca viacerých nadšencov, ktorí zabezpečujú našim štvornohým miláčikom all inclusive.

Šteniatka umiestňujeme len do rodín. K odberu sú min. po 10.-tom týždni veku. Zdravé, samostatné, bez endo a ektoparazitov, vakcinované, s preukazom o pôvode, Pet Passom, mikročipom a výbavičkou.

Kúpna zmluva je samozrejmosťou.

Správna výživa je podstatný faktor. Okrem kvalitného granulovaného krmiva nepohrdnú čerstvou stravou a doplnkami. Naši Yorkovia nie sú „balíčkovaní“ , pretože ich to obmedzuje v plnohodnotnom živote.

Všetci majú získané výstavné ocenenie výborný a majú absolvované vyšetrenie kolenných čiašok = luxácie patele

FALCO Scarabeus nar. 8.03.1991 sa vďaka super starostlivosti majiteľky dožil 17,5 roka ! Jeho brat z následujúceho vrhu  JACOB Scarabeus, nar. 28.05.1992 sa v kruhu rodiny  dožil 17 rokov a 2 mesiace, na čom majú svoj podiel i veterinárni lekári z veterinárnej polikliniky BAJVET, ktorým chcem touto cestou poďakovať za veľmi profesionálny prístup - 24 hod. denne, 365 dní v roku – vždy vtedy, keď ich potrebujeme ! 

Analýzu vzoriek DNA a lokusov na farbu nám vyhodnocuje VETGENE/MEDGENE s.r.o.

Prajeme Vám veľa radosti a úspechov z Vašich štvornohých miláčikov

 

 

TOPlist